Airnivol dantų tiesinimo kapos

AIRNIVOL® nuo 2010 gamina išimamuosius ortodontinius aparatus. Šios sistemos sukurtos vadovaujantis moksliniais tyrimais ir nuolatine plėtra, AIRNIVOL® atliekama glaudžiai bendradarbiaujant su Italijos Pizos universitetu.

Airnivol dantų tiesinimo kapos – tai alterantyva breketams.  Dantų tiesinimo kapos AIRNIVOL® yra pagamintos iš biologiškai suderinamo medicininės paskirties skaidraus polimero (ant dantų jos atrodo labai estetiškai, praktiškai, niekas net nepastebės, kad jas nešiojate).

Ką reiktų žinoti apie dantų tiesinimo kapas?

  • Dantų kapos yra gaminamos individualiai, jos yra užsakomos odontologo kabinete (nuėmus atspaudus ir atlikus pilną burnos ištyrimą), todėl norėdami įsigyti kapas, jūs turite kreiptis į odontologą, kuris tiesina dantis skaidriomis kapomis.
  • Nematomas dantų kapas galima išsiimti, bet kapas būtina dėvėti ne mažiau kaip 20-24 valandas per parą.
  • Ne visais atvejais dantų tiesinimas kapomis yra įmanomas – kiekvienas atvejis įvertinamas individualiai konsultacijos metu.
  • Dažnai dantų tiesinimas kapomis yra brangesnis už dantų tiesinimą breketais. Apie preliminiarią gydymo kainą galite paskaityti čia.
  • Priklausomai nuo klinikinės situacijos, gydymas gali užtrukti nuo 6 mėnesių iki 2,5 metų.
  • Pagrindiniai kapų privalumai tokie: jos neapsunkina individulaios burnos higienos (nes dantų valymo metu jos yra išimamos iš burnos), su jomis galima nekeisti mitybos įpročių (jos išimamos valgant) ir, svarbiausia, jos yra beveik nematomos, todėl puikiai tinka tiems, kurie nenori breketų, bet nori tiesių dantų.

***

Pasikonsultuoti dėl dantų tiesinimo kapų (Ordoline kompanijų) pas gyd.od. Simoną Korop galite:

InMedica, L. Asanavičiūtės g. 20, Vilnius (Karoliniškės) Registratūros telefonas: (8-5) 244 6849

Rašykite, jei turite klausimų: simona.korop@gmail.com

Daugiau informacijos: www.ortokapos.lt

Kiti straipsniai: