Dantų balinimas kapomis. Ką daryti, jei dantys jautrūs?

Geriausiai ir veiksmingiausiai (bei saugiausiai) dantis galima išbalinti naudojant individualias balinimo kapas, gaunamas odontologijos kabinete. Individualios balinimo kapos yra pagaminamos pagal jūsų dantų atspaudus. Balinimas atliekamas namuose 10-14 dienų, aplikuojant į kapas peroksido turinčio gelio ir laikant kapas ant dantų 2-4 valandas per dieną arba miegant per naktį.

Balinant dantis dažnai pasireiškia dantų jautrumas. Ką tokiu atveju daryti?

  • Balinant dantis su kapomis rekomenduojama įsigyti remineralizuojančio gelio – Recaldent GC Mousse. Kasdien išsiėmus kapas  iš burnos (pvz., po balinimo naktį), rekomenduojama išskalauti burną su vandeniu (nevalyti dantų su dantų šepetėliu ir pasta), nuplauti kapas su vandeniu bei į jas įdėti remineralizuojančio Recaldent GC Mousse kremo ir palaikyti kapas su kremu and dantų 15 min. Po to kapas išsiimti ir dantis išsivalyti su dantų šepetėliu ir pasta.
  • Jei balinant dantis, dantys pasidarė labai jautrūs – tada kas antrą dieną į kapas dėti ne balinančio gelio, o Recaldent GC Mousse kremo ir palaikyti ant dantų 15 min. Tą dieną dantų nebalinti su peroksido turinčiu geliu. Kitą dieną jau galima į kapas aplikuoti gelio, turinčio peroksido (ir taip kaitalioti kas antrą dieną).

Jei dantys ypač jautrūs – susisiekite su odontologu.

 

 

 

Kiti straipsniai: