„Infant” treineris

„Infant” treineris, tai treineris skirtas 3-5 metų amžiaus vaikams.  Šis treineris skirtas žalingų įpročių korekcijai, tuo pačiu keičiant viršutinio ir apatinio žandikaulių vystymąsi. Liežuvio, skruostų ir lūpų funkcija apsprendžia dantų išsidėstymą. Taisyklingas veido augimas priklauso nuo taisyklingos funkcijos ir kvėpavimo įpročių. Šis treineris ypač tinkamas, kai nebenaudojamas čiulptukas, jo pakeitimui, tai pat tinka vaikams, kurie čiulpia pirštą, kvėpuoja per burną, netaisyklingai ryja. Naudojant treinerį, vaikas skatinamas kvėpuoti per nosį, laikyti liežuvį taisyklingoje padėtyje, taisyklingai ryti, laikyti lūpas sučiauptas. Taip pat treinerį vaikas gali kramtyti ir taip mankštinami kramtymo raumenys. Kada naudojamas Infant treineris? Parodykite vaikui Infant treinerį ir leiskite jam pačiam jį palaikyti  bei įsidėti į burną. Dažnai jį įsidėjęs vaikas treinerį ims kramtyti (ir tai yra gerai, nes mankštinami kramtymo raumenys). Pradžioje vaikas treinerį išspjaus ir tai yra normalu, tiesiog karts nuo karto padrąsinkite vaiką treinerį laikyti burnoje ar leiskite jam jį įsidėti tada, kai jis to norės:) Šis treineris turi specialią pritvirtintą „virvelę”, kuri segasi prie vaiko rūbelių, todėl treineris nenukrenta ant žemės ir yra nuolatos prie vaiko. Burnoje šis treineris turėtų būti 10-20 minučių 2 kartus per dieną. Treineris į burną dedamas taip, kad liežuvio kilpė būtų viršuje (odontologas parodys susitikimo metu).

Kokie yra Infant treineriu gydymo tikslai?

  • Lūpos suspaustos visą laiką.

  • Kvėpavimas per nosį.

  • Jokio lūpų aktyvumo rijimo metu, liežuvis taisyklingoje padėtyje.

Kaip valyti Infant treinerį? Po kiekvieno naudojimo Infant treinerį reikia nuplauti po tekenčiu šiltu vandeniu. Valymui galima naudoti Myoclean tabletes (jas rekomenduojama naudoti nešiojant bet kurį MRC treinerį/Myobrace aparatą)
*** Domina Myobrace treineris? Pasikonsultuoti su gydytoja odontologe ir įsigyti Myobrace treinerį galite atvykę į kliniką (konsultacija+treineris 170 Eur): L.Asanavičiūtės g. 20, Vilnius Registratūros tel. 852446849 Kilus klausimams rašykite: simona.korop@gmail.com

Kiti straipsniai: