Kiek kainuoja ortodontinis gydymas treineriais?

Treineris – tai minkštas išimamas ortodontinis aparatas, naudojamas žalingų įpročių pašalinimui. Jis šalina tokius žalingus įpročius kaip kvėpavimas per burną, netaisyklingas liežuvio laikymas (ne prie gomurio), netaisyklingas rijimas ir išbalansuotas veido raumenų tonusas. Būtent šie įpročiai gali būti dantų susigrūdimo priežastimi. Daugiau apie treinerius galima pasiskaityti www.myobrace.com

Atliekant gydymą treineriais, nepakanka vien įsigyti treinerį (jų yra daugybė rūšių ir dydžių), būtina, kad gydymą paskirtų ir stebėtų ortodontas ar odontologas, kuris specializuojasi gydyme treineriais. Kiekvienoje įstaigoje gydymo kaina gali skirtis. Žemiau pateikiamos preliminarios kainos.

______________________________________

Kiek kainuoja ortodontinis gydymas treineriais?

Konsultacija: 45 Eur

Ortodontinis ištyrimas:

  • panoraminė, šoninė galvos rentgeno nuotraukos – nuo 25 Eur
  • dantų modeliai, veido/žandikaulių fotografavimas – nuo 20 Eur

MYOBRACE treineris

  • Vieno Myobrace treinerio kaina yra nuo 120 Eur

*Gydymo laikotarpiu gali būti reikalingi 2-4 treineriai 

Vizitai kas 6 – 8 savaites – nuo 27 Eur

Gydymas įprastai trunka 1-2 metus

Taigi, galutinė gydymo treineriais kaina kiekvienu atveju bus individuali, priklauso nuo situacijos sudėtingumo. Geriausia, dėl tikslesnės gydymo kainos pasikonsultuoti su ortodontu ar odontologu, kuris specializuojasi Myobrace sistemos taikyme:)

***

Domina Myobrace treineris?

Pasikonsultuoti su gydytoja odontologe ir įsigyti Myobrace treinerį galite atvykę į kliniką (treineris 120 Eur + konsultacija 45 Eur):

L.Asanavičiūtės g. 20, Vilnius

Registratūros tel. 852446849

Kilus klausimams rašykite: simona.korop@gmail.com

Kiti straipsniai: