Apie elektrinį Oral-B dantų šepetėlį vaikui

Rinkoje yra specialių vaikams skirtų elektrinių dantų šepetėlių su įmontuotu laikmačiu. Tokie šepetėliai padeda motyvuoti vaiką ir kontroliuoti dantų valymo laiką. „Oral-B“ dantų šepetėliai su maža apvalia galvute, specialiai pritaikyta vaikų poreikiams, ir su tam skirta programėle, naudojama su išmaniaisiais telefonais, yra puikus šio tipo gaminių pavyzdys.

„Disney Magic Timer“ programėlė padės 90 % vaikų valyti dantis ilgiau. Valydami dantis vaikai galės pasiekti naujus personažus ir kaip apdovanojimą gauti patrauklius  lipdukus– taip parašyta programėlės kūrėjo aprašyme.

Mažyliai mėgsta pasakas ir spalvotus dalykėlius, todėl „Oral-B“ elektriniai dantų šepetėliai buvo sukurti taip, kad palengvintų laiko, reikalingą apnašoms nuvalyti, kontrolę. Dantų šepetėlis vienu įkrovimu veikia 5-8 dienas, kiekvieną kartą valantis dantis tiksliai dvi minutes. Programėlė leidžia apdovanoti vaikus „virtualiais” lipdukais ar naujais personažais, o taip pat sekti burnos ertmės valymo kalendorių ir stebėti pažangą.

Elekrinį dantų šepetėlį rekomenduojama naudoti vaikams nuo 3 metų.

Kur galima įsigyti Oral-B dantų šepetėlį vaikams?

  • Vaistinėse
  • Internete (pvz., varle.lt )

Kiti straipsniai: