Treineris vaikams

“Myobrace for kids” – tai treineriai vaikams, skirti koreguoti žalingus įpročius (kvėpavimą per burną, nykščio/lūpos čiulpimą, netaisyklingą rijimą) mišriame sąkandyje, t.y. kol neišdygę visi nuolatiniai dantys (dažniausiai, 6-10 metų vaikams).

Žalingi įpročiai yra susiję su netaisyklingu žandiklaulių vystymusi ir dantų susigrūdimu, todėl pašalinus žalingus įpročius, kaip šalutinis efektas pasireiškia dantų išsitiesinimas.

“Myobrace for kids” sistema susideda iš 3 fazių: pirmas treineris koreguoja žalingus įpročius (įprastai nešiojamas 4-6 mėn.), antras treineris formuoja žandiklaulių lankus ir koreguoja žalingus įpročius (įprastai nešiojamas 4-6 mėn.), o trečias treineris išlaiko dantis naujoje pozicijoje, toliau koreguojami žalingi įpročiai. Taigi per visą gydymo treineriais laikotarpį dažniausiai reikalinga įsigyti 3 treinerius.

Kiek užtrunka gydymas?

Kiek užtruks gydymas treineriais priklausys nuo individualios situacijos, įprastai gydymas treineriais trunka apie 2 metus.

Kiek laiko reikia nešioti treinerį?

Vaikas turi nešioti treinerį 1-2 valandas dienos metu bei nakties miego metu.

Kur galima įsigyti treinerį?

Koks treineris geriausiai tinkamas vaikui, nusprendžia gydytojas odontologas ar ortodontas konsultacijos metu. Būtent odontologijos kabinete užsakyti treineriai yra veiksmingi ir saugūs. Treineriai yra skirtingų dydžių ir kietumų, todėl gydytojas geriausiai parinks tinkamą treinerį vaikui.

Daugiau informacijos: http://www.myobrace.com/

Panašūs straipsniai