GC Tooth Mousse Recaldent dantų kremas (be fluoro)

GC Tooth Mousse dantų kremas yra pagamintas iš pieno baltymo kazeino. Šio kremo formulė puikiai padeda įsisavinti kalcio ir fosfato jonus ir uždaryti dentino kanalėlius.

Kada rekomenduojama naudoti šį kremą?

  • Esant dantų jautrumui.
  • Esant dantų nusidėvėjimui, pažeistam emaliui.
  • Kai reikia atstatyti mineralų balansą burnos ertmėje, ypatingai tiems, kurie skundžiasi sausa burna (kserotomija) arba tiems, kurie dėl įvairių priežasčių negali tinkamai prižiūrėti dantų.
  • Kai ant dantų yra matinių baltų dėmių. Tyrimai parodė, kad naudojant GC Tooth Mousse dantų kremą matinės baltos dantų dėmės gali išnykti, o dantys vėl įgys natūralų skaidrumą.
  • Nėščioms moterims padeda išvengti emalio demineralizacijos, kur gali atsirasti dėl padidėjusio rūgštingumo gastroezofaginio refliukso atveju ir neleidžia vystytis dantų ėduoniui.

Kaip naudoti šį kremą?

Išsivalius dantis, išspauskite truputėlį kremo ant rodomojo piršto ir švelniai juo ištrinkite dantis ir dantenas, palaukite 2-5 minutes (saugokite nuo kontakto su seilėmis). Kuo ilgiau išlaikysite burnoje, tuo daugiau kremo prisigers seilės ir tuo geresnis kremo poveikis. Po nurodyto laiko kremo likučius pašalinti (spjauti), neskalauti. Pusvalandį nevalgyti ir negerti.

Kremas naudojamas vieną kartą per dieną.

Ar gali šį kremą naudoti vaikai?

Šis kremas tinka vaikams nuo 3 metų (kai išmoksta nepraryti pastos/kremo) ir suaugusiems.

Kur galima įsigyti šį kremą?

Šis kremas yra pardavinėjamas tam tikruose odontologijos kabinetuose arba jį galima užsisakyti internete, pavyzdžiui, www. dantuprieziura.lt.

Kur galima įsigyti GC Tooth Mousse dantų kremą?

Šį kremą galima įsigyti el. parduotuvėse arba tam tikruose odontologijos kabinetuose

Kiti straipsniai: