Kokios kompanijos kapos yra pačios geriausios?

Panuojate gydymą kapomis ir galvojate, kokios kompanijos kapomis būtų geriausia atlikti gydymą?

Lietuvoje galima „sutikti” ne vienos kompanijos dantų tiesinimo kapas (Ordoline, Spark, Invisalign, AirNivol, ClearX ir kt.) ir kiekviena kompanija pateikia savo privalumus. Tačiau ar išties viena kompanija yra geresnė už kitas?

Kuo skiriasi kapų gamintojų kompanijos?

Naudojamas medicininis plastikas. Kiekviena kompanija naudoja skirtingos sudėties medicininį plastiką: viena kompanija naudoja minkštesnę medžiagą kapoms, kita – kietesnę, tačiau visos kompanijos ieško „geriausios formulės” ir naudoja tai, kas šiuo metu yra veiksmingiausia atliekant dantų tiesinimą. Beje, nuo naudojamos medžiagos priklauso ir kapų skaidrumas bei tai, ar kapos greitai pigmentuojasi.

Kapų kraštų nupoliravimas. Kai kurių gamintojų kiekviena kapa yra individualiai žmogaus nupoliruojama, kad kuo mažiau būtų aštrumų ir pan.

Gydytojas. Vienos kompanijos pačios daugiau atlieka dantų planavimą kapomis, kitos – duoda „specialius įrankius”, kad gydytojas kuo daugiau galėtų prisidėti prie planavimo. Bet visose kopanijose vyksta komandinis darbas su gydytoju, kad būtų gauti maksimaliai geri rezultatai.

Kokią kapų kompaniją pasirinkti?

Išties kapų kompanija nėra pats svarbiausias dalykas renkantis tiesinimo kapas (ir nėra vienos geriausios kompanijos). Svarbiausia pasirinkti gerą gydytoją odontologą, kuris specializuojasi dantų tiesinime kapomis.

***

Pasikonsultuoti dėl dantų tiesinimo kapų pas gyd.od. Simoną Korop galite:

InMedica, L. Asanavičiūtės g. 20, Vilnius (Karoliniškės)
Registratūros telefonas: (8-5) 244 6849

Rašykite, jei turite klausimų: simona.korop@gmail.com

Daugiau informacijos: www.ortokapos.lt

Kiti straipsniai: