Kuo skaidrios dantų tiesinimo kapos pranašesnės už breketus?

Dantų tiesinimas kapomis – tai pažangus ir vis labiau populiarėjantis dantų tiesinimo metodas.

Kuo skaidrios dantų tiesnimo kapos pranašesnės už breketus?

Tai estetiškas dantų tiesinimo metodas, nes kapos yra skaidrios ir itin plonos – todėl beveik nesimato, kad dantys yra tiesinami.
Jas galima nusiimti, pavyzdžiui, jei yra svarbus renginys/susitikimas. Tačiau tuom nereiktų piktnaudžiauti, nes kapos turi būti laikomos burnoje ne trumpiau kaip 22 valandas per parą.
Nešiojant kapas galima nekeisti mitybos įpročių, nes valgio metu jos yra išsiimamos iš burnos.
Nesudėtinga palaikyti gerą burnos higieną, nes valantis dantis jos yra išsiimamos – dantys valomi taip, kaip buvo įprasta iki ortodontinio gydymo.
Retesni kontroliniai vizitai pas odontologą – pakanka vieno kontrolinio vizito per 2-3 mėnesius (su breketais vizitai yra dažnesni).
Kapos yra pagamintos iš biologiškai suderinamos medicininės paskirties medžiagos (polimero), todėl nesukelia alerginių reakcijų ir nedirgina dantenų;
Skaidrios kapos kelia mažiau diskomforto ir skausmo (lyginant su breketais). Jos yra patogios, nebraižo gleivinės;
Mažesnė tikimybė, kad reikės skubaus/neplanuoto vizito pas ortodontą dėl aparato konstrukcijos lūžio/atsicementavimo ir panašiai (lyginant su brektų sistema);
Rezultatas/ Vizualizacija yra suplanuojama skaitmeninėje erdvėje (kompiuteryje), todėl aišku, kaip ir kur juda dantys gydymo metu;
Tam tikros sąkandžio patologijos yra koreguojamos greičiau nei breketais. Tačiau yra atvejų, kai atvirkščiai – breketais gydymas atliekamas greičiau. Viskas priklauso nuo individualios situacijos:)

***

Pasikonsultuoti dėl dantų tiesinimo kapų pas gyd.od. Simoną Korop galite:

InMedica, L. Asanavičiūtės g. 20, Vilnius (Karoliniškės)
Registratūros telefonas: (8-5) 244 6849

Rašykite, jei turite klausimų: simona.korop@gmail.com

Daugiau informacijos: www.ortokapos.lt

Kiti straipsniai: