Myobrace treineris – ką reikia žinoti?

Svarbu žinoti, kad netaisyklingo sąkandžio priežastis (dažniausiai) yra veido/burnos raumenų disbalansas, pavyzdžiui, kvėpavimas per burną, netaisyklinga liežuvio padėtis burnoje, nečiaupios lūpos ir t.t. Taisyklingam veido ir sąkandžio formavimuisi reikalinga atkurti taisyklingą raumenų funkcionavimą ir tam pagelbėti gali Myobrace treineris.

Kas yra Myobrace treineris?

Myobrace treineris, tai minkštas aparatas, kuris dedamas į burną ir naudojamas raumenų (liežuvio, lūpos, kramtomųjų raumenų) disfunkcijai koreguoti.

Atliekant gydymą Myobrace treineriu taip pat svarbu žinoti, kad gydymo metu būtina kasdien atlikti tam tikrus pratimus veido/burnos raumenims stiprinti. Pratimus paskiria gydytojas odontologas arba galima lankytis pas myofunkcinę terapiją atliekantį specialistą.

Gydymo tikslas:

Atstatyti taisyklingą raumenų funkciją, tai yra:

  • Lūpos turi būti sučiauptos;
  • Kvėpuojama per nosį (NE per burną);
  • Liežuvis priglaustas prie gomurio;

Kokios disfunkcijos gydomos Myobrace treineriu?

Kiek laiko per parą reikalinga laikyti Myobrace treinerį burnoje?

Myobrace treineris naudojamas 1-2 valandas per dieną ir laikomas burnoje miego metu.

Kokio amžiaus pacientams naudojamas Myobrace?

Myobrace gali būti naudojamas bet kokio amžiaus žmonėms, bet veiksmingiausias, kai naudojamas vaikystėje: nuo maždaug 5-6 metų (nuo tada, kai vaikas motyvuotas laikyti aparatą burnoje).

Kas paskiria Myobrace treinerį?

Myobrace treinerį pritaiko odontologas (kuris specializuojasi Myobrace sistemos naudojime). Myobrace treineris yra skirtingų dydžių ir skirtingų formų (skirstomas pagal sąkandžio patologiją), todėl svarbu, kad būtų parinktas tinkamas aparatas.

Kiek laiko trunka gydymas Myobrace treineriais?

Gydymas trunka apie 1,5-2 metus.

Ar po gydymo Myobrace treineriu bus reikalingi breketai?

Myobrace treineris nėra naudojamas dantų tiesinimui, dažnai (bet ne visada) dantys išsitiesina kaip šalutinis rezultatas to, kad veido/burnos raumenys ima taisyklingai funkcionuoti.

Todėl po gydymo Myobrace treineriu gali būti reikalingas dantų tiesinimas breketais, bet dažniausiai tada ortodontinis gydymas trunka gerokai trumpiau.

Kokia gydymo Myobrace treineriu kaina?

Paties Myobrace aparato kaina yra nuo 120 Eur, tačiau gydymo metu papildomai kainuoja konsultacijos/vizitai pas odontologą (nes gydymo metu reikalinga reguliariai lankytis), taip pat viso gydymo metu nepakanka vieno Myobrace aparato – dažniausiai reikalingi 2-4.

Daugiau apie Myobrace treinerį galite skaityti ČIA.

***

Domina Myobrace treineris?

Pasikonsultuoti su gydytoja odontologe ir įsigyti Myobrace treinerį galite atvykę į kliniką (treineris 120 Eur + konsultacija 45 Eur):

L.Asanavičiūtės g. 20, Vilnius

Registratūros tel. 852446849

Kilus klausimams rašykite: simona.korop@gmail.com

Kiti straipsniai: