Opalescence Go balinančios kapos

Opalescence Go – tai puikiai priglundančios vienkartinės balinimo kapos. Kapos yra universalios (vienas dydis – visiems).

Kas balina dantis Opalescence Go sistemoje?

Dantis balina 10 arba 15 procentų vandenilio peroksidas, tai atitinka ES kosmetinių produktų direktyvą.

Beje, Opalescence balinamojo gelio sudėtyje esantis PF (kalio nitratas ir fluoras) pasižymi dantų emalį stiprinančiomis bei karieso riziką mažinančiomis savybėmis. Yra 2 „skoniai”: mėtų ir meleonų.

Kaip naudojamos Opalescence Go kapos?

Kapa yra sudaryta iš 2 sluoksnių. Užsidėjus kapą, nurykite seiles (tada vidurinis peroksido turintis sluoksnis priglus prie dantų) ir tada nuimkite išorinį (žalią) sluoksnį. Vidinis sluoksnis prigludęs ant dantų turėtų būti 15-60 min (priklausomai nuo peroksido koncentracijos, dantų jautrumo). Opalescence Go kapose yra prailginta krūminių dantų sritis, todėl kapos tvirčiau laikosi. Dantų kapa yra vienkartinė.

Kiek laiko reikia nešioti kapas?

Viena Opalescence Go balinančia kapa dantis balinti rekomenduojame 15-60 min. per dieną.

Kokia kapų kaina?

Opalescence Go balinimo kapų vienas įpakavimas (įeina kapa viršutiniam ir apatiniam žandikauliui) kainuoja apie 10 Eur. Vidutiniškai dantis balinti gali būti reikalinga 5-10 dienų – taigi reikalinga 5-10 balinimo kapų įpakavimų. Balinimo kaina būtų 50-100 Eur.

Kiek išbals mano dantys?

Balinimo efektyvumas priklauso nuo emalio storio, įgimto jo atspalvio, amžiaus, mitybos, higienos ir žalingų įpročių. Kiek pabals jo dantys, sunku atsakyti, nes kiekvienu atveju situacija yra individuali. Parastai dantys pašviesėja 1-2 tonais pagal dantų atspalvių paletę. Tai priklauso nuo pigmento tipo.

Ar bala vainikėliai, laminatės, plombos?

Plombos, vainikėliai, laminatės ir kt. spalvos nekeičia.

Kiti straipsniai: