Dantų balinimas Beyond sistema

Apie dantų balinimą BEYOND sistema

Dantų balinimas – tai cheminis procesas, kurio metu oksidacijos reakcijoje naudojamas vandenilio peroksidas.  Atliekant balinimą su BEYOND sistema yra naudojama speciali halogeninė šviesa, kuri aktyvuoja vandenilio peroksidą ir padeda jam įsiskverbti į danties paviršių.

Procedūros eiga:

  • Atliekama profesionali burnos higiena (gali būti atlikta ir anksčiau, bet dantys turi būti be akmenų ir apnašo).
  • Dantys paruošiami balinimui (dantenos padengiamos specialia, jas saugančia medžiaga).
  • Aplikuojamas balinimo gelis.
  • Gelis aktyvuojamas BEYOND lempa (mažos temperatūros halogenine lempa). BEYOND sistema turi pažangią šviesos filtravimo sistemą, kuri pašalina žalingus ultravioletinius ir infraraudonuosius spindulius ir skleidžia šilumą, garantuoja saugumą, komfortiškumą ir nekelia jokios rizikos procedūros metu ir po jos.
  • Dantys padengiami remineralizuojančiu, nujautrinimo efektą turinčiu geliu.

Balinimo trunkmė apie 2 val. priklausomai nuo dantų spalvos, konsultacijos laiko, pasiruošimo.

Beje, dažnai po kabinetinio balinimo Beyond sistema, rekomenduojama dantų balinimą pratęsti namuose su jums individualiai pagamintomis kapomis.

Kokie yra šio balinimo būdo privalumai?

  • Dantų balinimas BEYOND sistema atliekamas odontologijos klinikoje, todėl pacientas gali jaustis užtikrintas, kad procedūra yra saugi ir atliekama atsižvelgiant į individualią kiekvieno paciento būklę.
  • Dantys išbąla greitai  – rezultatą galėsite matyti iš karto po procedūros.  Balinant BEYOND sistema dantys gali tapti 5–14 atspalvių šviesesni. Vidutinis pašviesėjimas siekia 8 atspalvius. Balinimo efektyvumas priklauso nuo dantų struktūros, emalio storio ir dantyse esančio pigmento atsparumo balinančiai medžiagai.

Kokie yra šio balinimo būdo trūkumai?

  • Kaip ir po bet kurios balinimo procedūros gali pasireikšti laikinas dantų jautrumas.  Tačiau  BEYOND halogeninė lempa išskiria mažesnę temperatūrą nei kiti panašūs prietaisai, todėl pacientui suteikiamas didesnis komforto jausmas ir yra sumažinta dantų jautrumo rizika.
  • Balinimas yra gana brangus, įprastai kainuoja 200-250 Eur.

Ar visiems tinkamas balinimas Beyond sistema?

Ne, yra situacijų, kada balinimas nerekomenduojamas, todėl ir yra svarbu prieš procedūrą pasikonsultuoti su odontologu ar burnos higienistu.

Kiti straipsniai: