Myobrace treineris atviram sąkandžiui

Atviras sukandimas – tai sukandimas, kai kontaktuoja tik krūminiai dantys, o tarp priekinių dantų lieka tarpas.

Kas įtakoja netaisyklingo sukandimo formavimąsi?

Sąkandžio patologijas lemia ne tik genetika, tačiau ir aplinkos faktoriai, ypač tokie netaisyklingi įpročiai kaip kvėpavimas per burną, piršto čiulpimas, lūpos čiulpimas, netaisyklinga lėžuvio padėtis ir netaisyklingas rijimas.

Esant netaisyklingiems įpročiams – būtina juos koreguoti. Vienas iš būdų yra treinerio Myobarce nešiojimas ir tam tikri specialūs pratimai taisyklingai funkcijai sugrąžinti/suformuoti.

Kas yra treineris?

Treineris – tai minkštas išimamas aparatas, kuris koreguoja žalingus burnos įpročius ir taip pat su nedidele jėga plečia viršutinį žandikaulį.

Kokie yra atviro sukandimo ypatumai?

  • Atviras sukandimas dažnai atsiranda dėl netaisyklingų įpročių (kvėpavimo per burną, netaisyklingos liežuvio padėties, piršto ar lūpos čiulpimo), todėl ypač svarbu kuo anksčiau šiuos įpročius koreguoti (t. y. vaikystėje, mišriame sąkandyje, kai dar yra pieninių dantų). Suaugusiam tokio sąkandžio korekcija yra sudėtinga ir rezultatas, pasiektas ortodontinio gydymo metu (pvz., su breketais), yra nestabilus, nes nepašalinami žalingi įpročiai, kurie dažnai ir yra šio sąkandžio patologijos priežastis.
  • Atviram sąkandžiui koreguoti naudojamas treineris Myobrace rekomenduojamas, kai vaikui yra 6-10 metų.
  • Treinerį vaikas turi nešioti 1-2 valandas dienos metu bei nakties miego metu. Taip pat svarbu atlikti odontologo paskirtus pratimus.

Kokie yra gydymo treineriais tikslai?

  • Lūpos suspaustos visą laiką, išskyrus kalbant ir valgant.
  • Kvėpavimas per nosį.
  • Jokio lūpų aktyumo rijimo metu.
  • Geresnis dantų lanko išlyginimas.
  • Geresnis veido vystymąsis.

Kiek kainuoja treineris?

Vieno treinerio kaina yra nuo 120 Eur. Tačiau gydymo metu papildomai kainuoja konsultacijos/vizitai pas odontologą (nes gydymo metu reikalinga reguliariai lankytis), taip pat viso gydymo metu nepakanka vieno Myobrace aparato – dažniausiai reikalingi 2-4.

Kur kreiptis dėl gydymo treineriais?

Galite kreiptis į odontologą, kuris specializuojasi gydyme Myobrace treineriais arba į gydytoją ortodontą.

***

Domina Myobrace treineris?

Pasikonsultuoti su gydytoja odontologe ir įsigyti Myobrace treinerį galite atvykę į kliniką (treineris 120 Eur + konsultacija 45 Eur):

L.Asanavičiūtės g. 20, Vilnius

Registratūros tel. 852446849

Kilus klausimams rašykite: simona.korop@gmail.com

Kiti straipsniai: