Myobrace treineris giliam sukandimui koreguoti (vaikams)

Gilus sukandimas – tai toks dantų santykis, kai pernelyg giliai persidengia priekiniai dantys. Sukandus, viršutiniai dantys kartais gali visiškai uždengti apatinius dantis.

Vaikystėje toks sukandimas gali būti koreguojamas treineriu.

Kas įtakoja netaisyklingo sukandimo formavimąsi?

Sąkandžio patologijas lemia ne tik genetika, tačiau ir aplinkos faktoriai, ypač tokie netaisyklingi įpročiai kaip kvėpavimas per burną, piršto čiulpimas, lūpos čiulpimas, netaisyklinga lėžuvio padėtis ir netaisyklingas rijimas.

Esant netaisyklingiems įpročiams – būtina juos koreguoti. Vienas iš būdų yra treinerio Myobarce nešiojimas ir tam tikri specialūs pratimai taisyklingai funkcijai sugrąžinti/suformuoti.

Kas yra treineris?

Treineris – tai minkštas išimamas aparatas, kuris koreguoja žalingus burnos įpročius ir taip pat su nedidele jėga plečia viršutinį žandikaulį.

  • Giliam sąkandžiui koreguoti naudojamas Myobrace treineris rekomenduojamas, kai vaikui yra 5-10 metų.
  • Treinerį vaikas turi nešioti 1-2 valandas dienos metu bei nakties miego metu. Taip pat svarbu atlikti odontologo paskirtus pratimus.

Kiek kainuoja treineris?

Vieno treinerio kaina yra nuo 120 Eur. Tačiau gydymo metu papildomai kainuoja konsultacijos/vizitai pas odontologą (nes gydymo metu reikalinga reguliariai lankytis), taip pat viso gydymo metu nepakanka vieno Myobrace aparato – dažniausiai reikalingi 2-4.

***

***

Domina Myobrace treineris?

Pasikonsultuoti su gydytoja odontologe ir įsigyti Myobrace treinerį galite atvykę į kliniką (treineris 120 Eur + konsultacija 45 Eur):

L.Asanavičiūtės g. 20, Vilnius

Registratūros tel. 852446849

Kilus klausimams rašykite: simona.korop@gmail.com

Kiti straipsniai: