MYOBRACE treinerių sistema

Kas yra MYOBRACE sistema?

Myobrace treineriai koreguoja/šalina tam tikrus įpročius, kurie sukelia dantų susigrūdimą. Tokie įpročiai yra: kvėpavimas pro burną, netaisyklinga lūpų ir liežuvio padėtis, netaisyklingas rijimas.

MYOBRACE treineris yra nešiojamas vieną- dvi valandas dienos metu bei nakties miego metu.

Gydymas dažniausiai taikomas 6-10 metų vaikams.

Kodėl dantys tiesinasi?

Treinerių sistema susideda iš įvairių MRC aparatų, kurie pakeičia burnos raumenų aktyvumą ir nukreipia dygstančius dantis teisinga kryptimi. Myobrace treineris koreguoja žalingus burnos įpročius, kurie yra susigrūdimo priežastis, ir taip pat su nedidele jėga plečia viršutinį žandikaulį bei sustato dantis į natūralią poziciją.

Kokie yra Myobrace gydymo tikslai?

  • Lūpos suspaustos visą laiką, išskyrus kalbant ir valgant.

  • Kvėpavimas per nosį.

  • Jokio lūpų aktyvumo rijimo metu, dėka ko taisyklingai augs priekiniai dantys.

  • Geresnis dantų lankų išlyginimas.

  • Geresnis veido vystymasis.

Kokia yra MYOBRACE kaina?

Vienas Myobrace treineris kainuoja nuo  120 Eur. Per gydymo laikotarpį yra reikalinga įsigyti 2 (ar daugiau) Myobrace treinerių.

Prieš pradedant gydymą reikalingas dantų lankų ir sąkandžio ištyrimas: nuimami dantų atspaudai, atliekamos rentgenogramos,  veido/dantų nuotraukos.

Kada NEGALIMAS gydymas MYOBRACE treineriais?

Tais atvejais, kai yra labai didelis dantų susigrūdimas, t.y. dantims trūksta vietos, dantų lankai yra nesimetriški, reikalingas didelis dantų lankų plėtimas, gydymas šiuo aparatu nėra veiksmingas, tuomet gydoma kitais aparatais, breketų sistema. Taip pat gydymas negalimas, kai pacientui yra kvėpavimo obstrukcija – apsunkintas ar visiškai negalimas kvėpavimas pro nosį.

Daugiau informacijos www.myobrace.com

***

Domina Myobrace treineris?

Pasikonsultuoti su gydytoja odontologe ir įsigyti Myobrace treinerį galite atvykę į kliniką (treineris 120 Eur + konsultacija 45 Eur):

L.Asanavičiūtės g. 20, Vilnius

Registratūros tel. 852446849

Kilus klausimams rašykite: simona.korop@gmail.com

Kiti straipsniai: