Spark dantų tiesinimo kapos. Kuom jos skiriasi nuo kitų kapų?

Dantų tiesinimas kapomis tampa vis populiaresnis ir yra gana daug gamintojų, kurių gaminamomis kapomis tiesinami dantys. Amerikiečių įmonė Ormco gamina Spark dantų tiesinimo kapas. Tačiau kuom jos skiriasi nuo kitų kapų?

  • Plastikas, iš kurio pagaminamos kapos yra labai skaidrus, mažiau kaupia pigmento ir yra itin stiprus;
  • Spark kapų kraštai yra išpoliruoti, todėl itin maža tikimybė, kad jos braižys ar pan.;
  • Spark kapos itin gerai priglunda prie dantų, todėl efektyviai veikia aplikuojama jėga.
  • Tačiau pagrindinis Spark kapų privalumas yra tas, kad gydytojas, kuris dirba su šios kompanijos kapomis, turi galimybę kompiuterinėje programoje PATS planuoti, modifikuoti ir t.t. dantų judesius. Taigi ortodontinis gydymas yra pilnai suplanuojamas paties gydytojo (kuris yra geriausiai susipažinęs su paciento situacija). Tuo tarpu tam tikrų kitų kapų gamintojų procesas yra kitoks: paciento duomenys yra nusiunčiami kompanijai ir judesius planuoja kiti asmenys, nei kad gydytojas, kuris tiesiogiai bendrauja su pacientu (gali būti specialiai apmokinti „technikai”, ortodonatai ir t.t.). Ir gydytojas tada „seka” instrukcijas, bet pats aktyviai planavime nedalyvauja.

Dantų tiesinimo kapos yra tikrai efektyvus metodas dantims tiesinti, tačiau svarbu tinkamai pasirinkti tiek gydytoją, kuris atlieka dantų tiesinimą kapomis, tiek kad kapas gaminanti kompanija taip pat būtų inovatyvi, nuolat tobulintų technologijas ir t.t.

***

Pasikonsultuoti dėl dantų tiesinimo kapų pas gyd.od. Simoną Korop galite:

 L. Asanavičiūtės g. 20, Vilnius (Karoliniškės)


Registratūros telefonas: (8-5) 244 6849

simona.korop@gmail.com

Kiti straipsniai: