Estetinio plombavimo kaina. Kiek normalu mokėti?

Estetinio plombavimo kaina priklauso nuo daugelio dalykų: specialisto kompetencijos, naudojamų plombų kokybės, klinikos lokacijos ir t.t. Todėl vieno atsakymo, kiek normalu mokėti – nėra. Dažniausiai didesnė kaina bus tada, kai plombavimą atliks odontologas, kuris specializuojasi vien estetinio plombavimo srityje. Beje, būtent tokį odontologą ir siūlau pasirinkti nusprendus estetiškai plombuoti dantis:)

Įprastai kaina prasideda nuo 150 Eur už dantį. Dažniausiai plombuojami 6 priekiniai dantys (nuo ilties iki ilties), todėl už visą procedūrą reikalinga pinigų suma skirtingose klinikose gali gana ženkliai skirtis.

Kodėl kaina taip skiriasi?

Kaina, kaip minėta anksčiau, dažniausiai priklauso nuo specialisto kompetencijos. Labai svarbu pasižiūrėti, kokie yra odontologo prieš tai daryti estetinio plombavimo darbai ir ar gydytojo(s) stilistika jums priimtina.

Pavyzdžiui, 4 skirtingų gydytojų estetinio plombavimo pavyzdžiai:

Pavyzdys (prieš/po)Tinklalapis
https://www.myzerodonto.com
https://dentalhouseliverpool.co.uk
https://duthie.dental
https://www.dentalsquare.com.au

Estetinis plombavimas gali labai skirtis: vieni gydytojai „mėgsta” skaidresnius dantis, kiti labiau matinius, vieni – apvalius, kiti- kvadratinės formos, kai kurie spalvą stengiasi palikti natūralią, kiti – pašviesina ir taip toliau. Prieš plombuojant labai svarbu išsiaiškinti lūksečius ir kuo daugiau komunikuoti su gydytoju, kad rezultatas būtų abiem maksimaliai priimtinas.

Į ką atkreipti, renkantis estetinio plombavimo specialistą?

Labai svarbu pasižiūrėti jau atliktus darbus, gal pavyks rasti atsliepimų. O kaina tikrai neturėtų būti pirmas pasirinkimo kriterijus.

Keletas tikrai profesionalių estetinio plombavimo specialistų išvardinta čia.

Ar galima estetinio plombavimo pagalba ištiesinti dantis?

Ne, jei dantys kreivi ar susigrūdę, prieš atliekant estetinį plombavimą reikalingas ortodontinis gydymas (breketais arba dantų tiesinimo kapomis).

Kokia yra estetinio plombavimo alternatyva?

Jei esate nepatenkinti priekiniais dantimis, dažniausiai galima pasirinkti arba estetinį plombavimą arba laminates. Apie šių procedūrų skirtumus daugiau galite paskaityti čia.

Kiti straipsniai: