Kiek kainuoja dantų tiesinimas kapomis?

Labai sudėtinga parašyti vieną kainą, nes kaina priklauso nuo daugelio dalykų: kokio sudėtingumo yra sąkandžio patologija, ar reikalingi papildomi ortodontiniai elementai, kaip dažnai lankomasi klinikoje gydymo metu, kokios firmos tiesinimo kapos naudojamos, gydytojo odontologo/ortodonto kvalifikacijos ir t.t.

Tačiau pateiksiu preliminarų pavyzdį, kiek maždaug galėtų kainuoti ortodontinis gydymas kapomis:

Konsultacijos kaina45 Eur (InMedica klinikoje, 2023 09)
Dantų skenavimas60 Eur (InMedica klinikoje, 2023 09)
Panoraminė rentgeno nuotrauka25 Eur (InMedica klinikoje, 2023 09)
Tiesinimo kapos:3200 Eur (InMedica klinikoje, 2023 09). Ši kaina taikoma tada, kai tiesinimas atliekamas abiejuose dantų lankuose, kapų kiekis yra neribotas. Kaina gali būti mažesnė/didesnė – ji priklauso nuo sąkandžio patologijos.
Kontrolinis apsilankymas gydantis kapomisapie 40 Eur už vizitą (kontroliniai vizitai yra paskiriami reguliariai, kaina priklauso nuo sąkandžio patologijos t.y. atliekamų procedūrų vizito metu)
Retencinių elementų pašalinimas, specializuota burnos higiena po gydymoapie 100 -200 Eur

Reteineris (po ortodontinio gydymo skiriamas tam, kad dantys išliktų tiesioje padėtyje)
apie 100 – 200 Eur

Viso ortodontinio gydymo kaina (dantis tiesinant kapomis) – maždaug 4000 Eur (kaina yra orientacinė, gali būti ir mažesnė, ir didesnė, priklauso nuo individualios paciento situacijos).

Pateiktos kainos yra preliminarios (gali būti kitokios), tikslių kainų reikia teirautis odontologijos klinikoje, kurioje atliekamas dantų tiesinimas kapomis.

Kiti straipsniai: